İstanbul , Kocaeli bina yıkım işleri hizmetinde 10 yıllık deneyim.
Telefon
0532 352 26 03
Telefon
0532 634 31 42

Bina Yıkım İşleri

İstanbul ve Kocaeli illerinde 10 yıllık tecrübe ile  bina yıkım işleri , fabrika yıkım işleri ile sizlere en uygun fiyat garantisi ve hızlı çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz

Şehir merkezlerinde, ilçelerde ve diğer yerleşim yerlerinde bazı binaların görüntüsü oldukça eskidir ki zamanla bazı hasarlar alarak kullanılamaz hale gelebilir. Bu tip durumlarda ise yıkım konusunda uzman bir firmayla çalışılması sorunsuz bir şekilde işlemin tamamlanmasını sağlayacaktır. Gelişim Hafriyat olarak müşterilerimizin bize iletmiş olduğu bilgiler doğrultusunda gereken incelemeleri yapmakta ve yıkım işlemine geçmekteyiz. Bina yıkım işleri özenli bir çalışma sürecini içerir zira çevrede bulunanlara zarar vermeden doğru aşamaları takip ederek sonuca ulaşmak hedeflenmektedir.

Hem çalışan kişilerin hem de çevrenin güvenliği bina yıkım işleri esnasında oldukça önemlidir. İlk adım yıkımın yapılacağı binayı ve bulunduğu konumu incelemektir. Böylelikle uygulamanın nasıl başlatılacağı ve sürdürüleceği belirlenir. Devamında tahliye işlemine geçilir ve su, elektrik vb sistemler kapatılır. Binanın çevresinde alınacak önlemlerle birlikte çalışanlarda koruyucu kullanmalıdır.

Şirketimiz yedi senelik bir tecrübeyle yıkım işlerinde müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir. Bireyler hangi şehir ve ilçelerde bu hizmetin verildiğine ilişkin detayları bizimle iletişime geçerek öğrenebilirler. Genel olarak İstanbul içi ile Marmara Bölgesinde yaşayan ve bina yıkım için talepte bulunanların işlemlerini yürütmekte, edindiğimiz deneyim sayesinde de riskli hamlelerden uzak, emniyetli bir yıkım işlemi gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimiz hassasiyetlerini de bu süreçte göz önünde bulundurarak sonucun arzu edildiği gibi olmasına çalışmaktayız. Anlaşma yapıldıktan sonra ekstra dikkatli olunmasını istediğiniz noktaları tarafımıza iletmeniz halinde gereken adımları atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bina Yıkım Sözleşmesi

Yıkım öncesi bina hak sahibi ile yıkılacak bina için yıkım sözleşmesi imzalanır.Her bina yıkım esnasında bu sözleşme şarttır. Bina Yıkım sözleşmesi ile her iki tarafta güvence altına girmiş olur. Yıkım Sözleşmesinde bazı şartnameler ;

  1. Yıkılacak olan binanın çevre  güvenlik önlemleri almaları istenilir.
  2. Yıkımda Hangi yöntem ile yıkım yapılacağı istenilir ( El ile yıkım veya Makine ile  yıkım)
  3. Yıkımdan çıkacak molozun yıkım firması tarafından kardırırması
  4. Yıkım iş makinası ile yapılıyorsa yıkım esnasında toz ve dumana karşı tazikli su tutulması.
  5. Ücretsiz yıkım yapılacak ise yani hurda karşılığı bina yıkım sözleşmesinde hurda karşılığında yıkım yapılması veya yıkımdan çıkacak hurdanın yıkım firmasına kalması ibaresi bulunması.
  6. En önemli bina hak sahibi için bu madde , Yıkım başlangıcından sonunda kadar yıkımda çevreye zarar verilmesi halinde , bu zararın yıkım firmasına ait olması.

Bina yıkım sözleşmesinde iki tarafında en temel şartları buna benzer olmalıdır. Bina hak sahibi veya yıkım firmaları bu şartlar  ile kendilerini güvenceye alırlar. Gelişim Hafriyat olarak yıkım esnasında sözleşmeye dayalı yıkımlar gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz