Fabrika Yıkım İşleri

Her yapının bir bânisi olduğu gibi, hiç şüphesiz bir de yıkıcısı bulunmaktadır. Artık miadı tükenmiş ve işlevini yitirmiş olan bina ya da fabrikalar, çeşitli yöntemler tarafından yıkım işlemine tabii tutulmaktadır. Bu işlem profesyonel ekip ve iş makinaları gerektirdiğinden sonra derece önemlidir. Dolayısıyla iş güvenliği açısından birçok önlem alınmalı ve son teknolojik ürünler ile fabrika yıkım işleri tamamlanmalıdır.

Firmamız   bölgesinde   , bina yıkımı ve fabrika yıkım işlerinde uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Firmamız, uzun yıllar boyunca yıkım ve kiralık iş makinesi sektöründe faaliyet göstermektedir. Yüzlerce kurumsal referansı ile sektörde başarılı bir performans gösteren kuruluşumuz, her geçen yıl yenilenen ve genişleyen iş makinası filosu ile de teknolojiye adapte olmaktadır. Böylece herhangi bir kazaya ya da aksaklığa meydan vermeden yıkım işlemleri, son derece kısa sürede güvenli bir şekilde ifa edilmektedir.

Bu bağlamda bina ya da fabrika yıkım işlerinde firmamızı tercih ederek, hızlı bir dönüt sağlayabilirsiniz. Yıkım işlemleri için gerekli olan tüm iş makinası ve araçlarına sahip olan kuruluşumuz, aynı zamanda profesyonel teknik kadrosuyla da yıllardır hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız, yıkım sonrası oluşan moloz ve beton yığınlarını taşıma işlemini de üstlenmektedir. Tüm bu nitelikleri ile sektörde öncü olan firmamız, oldukça uygun fiyatlar ile iş makinalarının kullanıldığı her sahada aktif olarak görev almaktadır.

Siz de telefon ya da e-posta yoluyla iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN : HAMZA GÜZELYURT;
CEP TEL : 0532 352 26 03
MAİL : hamzaguzelyurt@hotmail.com

Devamını Oku