Hakkımızda

Firmamız, yıllardır bina yıkım işleri, fabrika yıkım işleri ve kiralık iş makinası sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Bu bağlamda artık yıkım işlemine tabii tutulan binaların her aşamasıyla ilgilenen firmamız, yıkım sonrasında moloz ve beton artıklarının taşınması konusunda da hizmet vermektedir. Gelişmiş teknolojik iş makinası araç filosunu haiz bulunmamız, bu sektördeki yenilikleri takip etmemizi sağlamış ve öncü firma olmamıza neden olmuştur.
Bugüne kadar yüzlerce bina ve fabrika yıkım işi yapmış aynı zamanda daha fazla yıkım işlemi için de iş makinası kiralamış bulunmaktayız. Dolayısı ile yıkım işlemlerinde epey tecrübe sahibi olduğumuz gibi, profesyonel çalışma prensibimiz ile de sorunsuz bir şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız dâhilinde geniş iş makinası filosu bulunmaktadır. Ayrıca buna ek olarak teknik yeterliliği üst düzey olan ekibimiz ve personelimiz ile başarılı yıkım işlemleri gerçekleştirmekteyiz. İş güvenliğinin üst düzeyde olduğu işleyişimiz sırasında, en hızlı ve sağlam sonucu almak için çalışmaktayız. Bu noktada garantörlüğünü sunduğumuz fabrika yıkım işleri konusunda da geniş portföye sahibiz.
Uzun yıllar süren inşaat yıkım işleri sektöründeki faaliyetlerimiz, her sene yenilenen ekipmanlarımız ile devam etmektedir. İş makinalarımızın yıllık periyodik bakımlarının zamanında yapıldığını da belirtmekte fayda bulunmaktadır. Böylece en üst düzey güvenlik önlemleri ile başarılı bir çalışma yöntemi geliştirmiş olan firmamız, hâlâ daha kiralık iş makinaları ve bina yıkım işlerinde akla ilk gelen kuruluşlar arasındadır.