Kiralık iş makineleriGelişen ekonomik sistem, artık yüksek bütçeler harcamanıza gerek kalmadan ekipman tedarikini de mümkün kılmaktadır. Bu durumda sıfır ya da ikinci el iş makinaları satın almak, kısa vadede size yarar sağlamayacaktır. Dolayısı ile alternatif bir yol olarak kiralık iş makinaları bu piyasada ortaya çıkmıştır. Böylece düşük maliyetler ile mevcut işleyişinize devam edebilirsiniz.

Firmamız Kiralık İş makineleri ile marmara bölgesi ve çevresinde  siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Kiralık iş makinası uygulamasının birçok avantajı bulunmaktadır. Bunların başında, projenizi oldukça uygun ekipman mâliyetleri ile yürütebilmeniz gelmektedir. Ayrıca satın alım durumlarında makinaların bakımı, arızası ve onarımı ile uğraşılacağından, kiralama sistemi yine avantajlı görünmektedir. Herhangi bir hafriyat, inşaat, altyapı gibi işlerinizde siz de kiralık iş makinası sistemini tercih edebilirsiniz.
Gelişmiş makina filomuz ile size her türlü işleyişte faydalı ekipmanlar sunmaktayız. Ekipmanlarımız arasında kırıcı, kazıcı ya da yükleyici gibi spesifik unsurlar da bulunmaktadır. Tüm bu iş makinaları, projenizi düzgün ve herhangi bir aksaklığa mahal vermeden bitirebilmeniz için bakımlı bir şekilde kiraya verilmektedir. Her yıl periyodik olarak araçların bakımı ve gerekli ikmalleri yapılmakta, böylece herhangi bir menfi duruma meydan bırakılmamaktadır.

Kiraladığımız iş makinaların teknik desteği de firmamız tarafından verilmektedir. İnşaat ve yıkım projelerinizde projelerinizi düşük mâliyetler ile bitirebileceğiniz bu sisteme dâhil olmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Çözüm ortağınız olarak en etkin ve düşük bütçelerle sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Kiralık iş makineleri siz değerli müşterilerimize hizmetine sunuyoruz.Hizmet verdiğimiz bazı iller :

 

Kocaeli Kiralık İş Makineleri

İstanbul Kiralık İş Makineleri

Yalova Kiralık İş Makineleri

Bursa Kiralık İş Makineleri

Bilecik Kiralık İş Makineleri

Sakarya Kiralık İş Makineleri

Edirne Kiralık İş Makineleri

 

İLETİŞİM İÇİN : HAMZA GÜZELYURT;

CEP TEL : 0532 352 26 03

MAİL : hamzaguzelyurt@hotmail.com